ZUBİZU, yeni yıla girerken yaşadığı mekanları güzelleştirme isteyen üyelerine Vivense alışverişlerinde %10 indirim ayrıcalığı sunuyor. ZUBİZU, yeni yıla girerken evini ve yaşam alanını değiştirmek isteyen üyelerine yepyeni bir kampanya sunuyor. ZUBİZU üyeleri, mutfak, bahçe, ev tekstili, mobilya ve aydınlatma gibi onlarca kategoride binlerce ürün seçeneğiyle, müşterilerinin evlerini ve yaşam alanlarına güzelleştiren Vivense alışverişlerinde yüzde 10 indirim avantajından yararlanabilecek. İndirim hem online alışverişlerde hem de Vivense mağazalarında geçerli olacak ve 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Hayalinizdeki mekanları uçtan uca tasarlamaya yetecek kadar zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan Vivense, yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine iç mimarlık hizmeti de veriyor.

ZUBİZU ve Vivense iş birliğiyle gerçekleştirilen avantajlı kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken, ZUBİZU mobil uygulamasını indirerek kampanyaya katılmak.

ZUBİZU, 20 sektörden 500’den fazla markayla yaptığı iş birliğiyle 4 milyon üyesine indirim kampanyaları, üyelere özel çekiliş ve davetiyeler gibi pek çok ayrıcalık sunarak, modadan beyaz eşyaya, seyahatten dekorasyona, teknolojiden akaryakıta hayatın her alanında üyelerinin yaşam kalitesini artırmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"