“Cildinize yatırım yapın!”

Güzelleşmek uğruna neler yapıyorsunuz? Bir uzmana gittiğinizde sizi nasıl karşılamasını, sorunlarınıza nasıl yaklaşmasını bekliyorsunuz? Sanki başka hastası yokmuş gibi hep sizinle ilgilenmesini mi istiyorsunuz? İşte tam da öyle biri ile sizi tanıştırmak istiyorum.

Pek sevgili doktorum, Yasemin Savaş ile cildimde uzun vadeli bir tedavi sürecindeyiz. Uzun süreçteki tedavilerde cildinizin verdiği olumlu tepki kadar doktorunuzun da yaklaşımı, sizi motive etmesi çok önemli. İşte bu yüzden özellikle kendisini sizinle tanıştırmak istedim. Peki güzellik uzmanları bizleri güzelleştirirken kendilerine ne kadar sıklıkta neler yapıyorlar dersiniz? Kaliteli Yaşam Kliniği Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş ile hayatına daha da güzellik katan mesleğini, sık yaptığımız hataları, cildimize neden yatırım yapmamız gerektiğini ve daha da fazlasını bahara yakışır bir havada konuştuk.

Devamını Oku

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"