YBY Woods’un 22-23 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiği Çocuk Şenliği’nin ilk günü çocukların mutluluğuna sahne oldu. Çocuklar tiyatrodan spora, konserden sanata onlarca eğlenceli aktivitelerle orman havasında buluştu.

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda gökyüzünün altında, ormanın içinde, konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerine imza atan YBY Woods, 22-23 Nisan tarihlerinde düzenlediği çocuk şenliğinin ilk gününü geride bıraktı. 20 dönümlük alana yayılan şenliğin ikinci gününe de yüksek bir katılım bekleniyor.

YBY Woods Kurucusu Pelin Ulusoy Tepret şenliğin ilk gününde, “Çocukları ve ailelerini ormanın içinde eğitici ve eğlenceli etkinliklerle buluşturma geleneğimize bu yıl da heyecanla devam ediyoruz. YBY Woods Çocuk Şenliği ile şehir yaşam kültürünün çocuklar için de zenginleşmesine odaklanıyoruz. Uzun soluklu olarak destekleyeceğimiz Gülmek İyileştirir Derneği de ilk kez bu şenlikte konuklarımızla buluşuyor. Burada gerçekleştirdikleri çalışmalarla topladıkları bağışları afetten etkilenen yerleşkelerdeki çocuklar için değere dönüştürüyor. Yaşadıkları deneyimlerin insanları, insanların da içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanıyor; kültür, sanat ve eğlence alanında dünya standartlarında deneyimler yaratmaya devam ediyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"