Enfes yemeklerin hayata kattığı keyfi pratik tarifleriyle insanlarla paylaşan Knorr, hızlı ve lezzetli çözümler sunduğu Çabuk serisine yeni bir tarif ekliyor. Restoran deneyimini evlere taşıyan yeni Knorr Çabuk Mac&Cheese, 10 dakikada hazırlanan kolay yapımıyla gülümseten peynirli makarnasını insanlarla buluşturmak için raflarda yerini alıyor.

1838’den beri tüm dünyada şeflerin uzmanlığını sofralara taşıyan Knorr, ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Hem lezzetli hem pratik çözümleri kolay tariflerle insanlarla paylaşan Knorr, bu lezzetlerine gülümseten peynirli makarnası yeni Knorr Çabuk Mac&Cheese’i ekliyor. Arkadaşları bir araya getiren eğlenceli sohbetlerden yoğun iş günündeki mola keyfine, heyecanlı dizi maratonlarından renkli geçen oyun seanslarına kadar günün birçok anıyla buluşmaya hazırlanan Knorr Çabuk Mac&Cheese raflarda yerini alıyor.

Marka, yeni Knorr Çabuk Mac&Cheese ile restoran deneyimini yapımı kolay tariflerle evlere taşıdığı lezzetlerine bir yenisini daha ekliyor. Keyifli anların en popüler eşlikçilerinden Knorr Çabuk Mac&Cheese’in yapımı sadece 10 dakika sürüyor. Süt ve tereyağı eklenerek hazırlanan Knorr Çabuk Mac&Cheese, kendi mutfağının şefi olanların gülümseten peynirli makarnalara imzasını atacağı lezzetlere eşlik ediyor.

Knorr Çabuk Mac&Cheese, pratik yapımı ve eşsiz aromasıyla doyurucu, hızlı ve lezzetli tarifler arayanlara vazgeçilmez bir çözüm sunuyor. Lezzetiyle gülümseten Knorr Çabuk Mac&Cheese hem marketlerde hem dijital satış kanallarında yerini alıyor. Oyun dünyasındaki renkli sohbetlerinin, arkadaşlar arasındaki eğlenceli muhabbetlerin ve tüm keyifli anların parçası olmak için hazırlanıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"