İkinci el otomobil sektörünün kılavuz markası ikinciyeni.com, özellikle bireysel üyelerine yönelik hazırladığı, sektöründe ilk olan ve paylaştıkça kazandıran yeni projesi YeniLink’i duyurdu.

YeniLink sayesinde ikinciyeni.com üyeleri, istedikleri araç ilanlarını seçip, sosyal medya veya diğer platformlarda paylaştıktan sonra, araç paylaşımları üzerinden satıldığında kazanç elde edebiliyorlar.

ikinciyeni.com, özellikle bireysel üyelerinin ek gelir elde edebileceği, yeni bir program olan YeniLink’i duyurdu. Sektörde bir ilk olan program kapsamında, ikinciyeni.com üyeleri, platform üzerinden istedikleri araç ilanlarını seçip sosyal medya ve diğer platformlarda link olarak paylaşıp yönlendirme yapabiliyor. Araç paylaşımları üzerinden satıldığında belirli tutarda nakit kazanç elde edebiliyor.

YeniLink hakkındaki detayları incelemek isteyenler https://www.ikinciyeni.com/yeni-link adresi üzerinden ayrıntılı bilgiye sahip olabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"