7’den 70’e herkese benzersiz bir eğlence konsepti sunan, Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İSFANBUL Tema Park, eğlence severlerle yeniden buluştu.. 9 aylık uzun bir aranın ardından 10 Temmuz Cumartesi kapılarını tekrar açtı.

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İSFANBUL Tema Park, açık havada eşsiz bir eğlence yaşamak isteyenler için 9 aylık bir aradan sonra 10 Temmuz Cumartesi kapılarını tekrar açtı. Üst düzey hijyen önlemleri doğrultusunda adrenalini zirvede hissetmek isteyenleri sınırsız eğlenceye davet eden İSFANBUL Tema Park, açılışa özel indirimli bilet satış kampanyasıyla gün boyu macera severlere ev sahipliği yapıyor.

“Nefeskesen” adrenalin deneyimi!
Hafta içi 11.30-20.00, hafta sonu 11.30-21.00 saatleri arasında hizmet verecek olan İSFANBUL Tema Park’ta birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda bilgilendirici 30’u aşkın eğlence ünitesi yer alıyor. 3 saniyede tam 110 km’ye ulaşan “Nefeskesen”, dünyanın en iyi 4’üncü roller coaster’ı olması sayesinde gerçek bir eğlencenin kapısını aralıyor. Büyük-küçük herkese unutulmaz dakikalar yaşatan Adalet Kulesi gökyüzünde yükselirken, bütün İSFANBUL Tema Park’ı kuşbakışı seyretmenin keyfine varılabiliyor. 15 metreden aşağıya beklenmedik anda düşerek heyecanı maksimuma çıkaran Viking ünitesi ise sulu eğlenceleri sevenler için birebir.

Bilgiye doyuran aktiviteler de İSFANBUL Tema Park’ta
Bilgiye doyuran üniteleriyle de ziyaretçilerini büyüleyen İSFANBUL Tema Park, Fatih Sultan Mehmet’in liderliğinde elde edilen İstanbul’un Fethi zaferi ve şehrin 400 bin yıllık tarihi Fatih’in Rüyası’nda dile geliyor. Ayrıca dünyayı keşfetmek isteyen çocuklar Minik Kaşifler sayesinde dünya kültürlerini öğreniyor.

İSFANBUL Tema Park hakkındaki diğer ayrıntılı bilgilere www.isfanbul.com adresinden ulaşmak mümkün.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"