Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, T 11 / 1 Classic HEPA elektrikli süpürgesi ile sadece evlerde değil, muayenehaneler ve hastaneler gibi hijyen açısından en çok hassasiyet gösterilen alanlardaki ihtiyaçlara kusursuz cevap veriyor.

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, T 11 / 1 Classic HEPA elektrikli süpürgesi ile sadece evlerde değil, muayenehaneler ve hastaneler gibi hijyen açısından en çok hassasiyet gösterilen alanlardaki ihtiyaçlara kusursuz cevap veriyor. Yalnızca birkaç mikrometre aralığındaki virüsler, aerosoller ve mikroplar gibi en küçük parçacıkları bile tutabilen HEPA 14 filtresi sayesinde, yüzde 99,995 filtreleme ve ayırma özelliklerine sahip olan cihaz, DIN EN 1822: 2019 test standardına göre de onaylanmış bulunuyor.

Kullanırken yormayan sağlam ve ekonomik makine
Sağlam, çok dayanıklı ve son derece ekonomik olan Kärcher T 11 / 1 Classic HEPA elektrikli süpürge, çalışırken yalnızca 61 dB (A) gibi çok düşük ses çıkarıyor olmasıyla da tercih ediliyor. 850 W güçten 235 mbar / 23,5 kpa’lık vakum gücü üreten makine kelimenin tam anlamıyla mükemmel temizlik sağlıyor.

Sadece 4,2 kg ağırlığa sahip olan elektrikli süpürgeyi taşımak da çok kolay. Pratik taşıma sapı, ergonomik kıvrımı ve 11 litrelik konteyner hacmi ile T 11 / 1 Classic HEPA son derece kompakt bir makine olmasıyla da dikkat çekiyor. Bu özellikleri ile kullanıcıları için yorulmadan çalışmayı mümkün kılan cihaz fayans, doğal taş, PVC, linolyum ve halı gibi tüm yüzeylerde kullanıma uygun. İçerisinde emiş borusu ve zemin başlığı gibi parçaları rahatlıkla saklanabilen elektrikli süpürgenin aksesuarları arasında keçe filtre torbası da bulunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"