İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu için Parfois yaz eğlencesine odaklanıyor. Manu Fauque tarafından Kanada yapımı koleksiyonunun görsellerinde Alyson Dubey, Anok Marial, Maja Zimnoch and Dominique Mirambeau’nun dostları Sansón ve Neret gibi isimler yer alıyor. Altın Saatler temasını ele alan koleksiyon deniz kenarında bir tatil hikayesini anlatıyor. Yeni koleksiyon yılın en güzel zamanı için birbirinden farklı birçok tarz sunuyor. Yeni printler, deniz kızı stili, nostaljik trendler bu yaz sezonunun olmazsa olmazlarını oluşturacak.

Koleksiyon
Parfois yaz esintilerini bir sonraki aşamaya taşıyarak tatil ruhunu yansıtan bir koleksiyonu hazırladı. Deniz kenarından ilham alan marka iki ana printten yola çıkıyor: deniz kızı baskısı ve plaj manzaraları. El çantaları, elbiseler ve t-shirt’lerin hepsi yazın sıcak havasına bürünüyor. Parfois’nın akuatik hayal dünyası her bir parçaya yansıyor. Bol kesim t-shirt elbiseler, sweatshirt’ler, tote ve baget çantalar, büyük şapkalar ve mayolar da denizci ruhunu benimsiyor.

Deniz kızlarının dünyasını yansıtmak için Parfois değişik materyeller ve printler kullanıyor. Mücevherler deniz kabukları ve halat tipi detaylar ile dikkat çekici hale gelirken, renkli ağlar ise el çantaları ve uzun plaj elbiselerinde göze çarpıyor. Ayakkabılar ise çocukluğumuzu anımsatan renkli ve plastik materyeller ile sunuluyor.

Parfois kullanışlılığın hala en önemli trend olduğunu unutmuyor. Multi cepli detaylar feminen çizgiler ile harmanlanıyor ve Crop-top üstler kargo pantalonlar ile kombileniyor. Kot’lar ise yepyeni renk çeşitleri ile birlikte nostaljik bir havaya bürünüyor. 2000’lerden ilhamını alan el çantaları ise trend olan blazer ve etek kombinasyonları ile sunuluyor.

Gün batarken ise Parfois değişik kombinlerini öne çıkarıyor. Daha rahat bir mod için korse ve düşük bel pantalonlar önerilirken, daha cesur bir tarz yakalamak isteyenler için de parıltılı üst ve etekler öneriliyor. Aynı kapsül koleksiyon şeffaf detaylara sahip, parlak kumaşlı bir parka da öneriyor. Metalik renkli aksesuarlar, akrilik renkli bilezikler ise göze çarpan diğer detaylar arasında.

Son olarak, Parfois, pantalon üstü etekleri sunuyor. Hayatımıza geri gelen bu trend hem rahatlık sunuyor hem de farklı tarz isteyenlere hitap ediyor. Bebek pembesi ve açık gri ise bu kapsül koleksiyonun ana renkleri. Aynı tarz aksesuarlarda da öne çıkıyor ve büyük boy tote çantadan, parkaya kadar pembe rengi kullanılıyor.

Parfois rahat ve eğlenceli modelleri ile yazın haberciliğini yapıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"