Kolajene artizanal bir dokunuş getiren Züber Kolajen Barları, kakaolu ve orman meyveli çeşidiyle hem kendine özen gösterenlere hem de lezzetten vazgeçemeyenlere güzel bir alternatif oluyor.

Bedene kolajen desteği sağlamak amacıyla günlük beslenme rutinine kolayca dahil edilebilen Züber Kolajen Bar, cildi korurken, beslenmesini de sağlıyor. Protein kaynağı olarak kolajenin kullanıldığı Züber Kolajen Bar’larının kakaolu ve orman meyveli çeşitleri bulunuyor.

İçerisinde hurma, 5.000 mg hidrolize kolajen peptitleri, fındık ve hindiba kökü lifi bulunduran doğal içerikli kolajen barları; seçilen çeşide göre kakao, kakao çekirdeği, vişne, ahududu ve çilekten oluşurken ilave şeker, koruyucu, tatlandırıcı, gluten ve katkı malzemesi içermiyor.

Gençliğin sınırlarını esneten Züber Kolajen Bar’ları içeriğindeki kolajen ile cildin doğal nemlenme ve yenilenme fonksiyonlarını sağlarken birbirinden leziz iki seçeneğiyle de damak tadına da hitap ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"